Naujienos


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn

LitCapital įsteigė naują 35M eurų plėtros kapitalo fondą

2018-12-27

LitCapital rizikos kapitalo valdymo įmonė įsteigė dar vieną plėtros kapitalo fondą LcX Opportunity Fund, kurio dydis 35 mil. eurų ir pasirašė sutartį su pagrindiniu fondo investuotoju INVEGA, kuri į fondą investuoja 16.2 mil eurų. Naujai įsteigtas fondas investuos į sparčiai augančias Lietuvos įmones.

Peržiūrėti...


LitCapital dalyvauja kasmetiniame Baltic VC Summit renginyje

2018-08-23

Kaip ir kiekvienais metais, LitCapital džiaugiasi dalyvavimu privataus ir rizikos kapitalo įmonių renginyje Baltic VC Summit, kuris šiemet vyksta Rygoje.

Peržiūrėti...


LitCapital sėkmingai užbaigė sandorį dėl investicijų į bendrovę AB „Audimas“

2018-08-02

LitCapital įsigijo kontrolinį AB „Audimas“ akcijų paketą (60%). Nuo šiol 92% bendrovės akcijų paketas bus valdomas bendrai su Rimvydu Povilaičiu, Arvydu Povilaičiu ir Ona Balžekiene, pagal pasirašytą bendrą akcininkų sutartį. Papildomai pritrauktas kapitalas bendrovei leis įgyvendinti ambicingus plėtros planus, o atsinaujinusi valdybos narių sudėtis suteiks galimybę pasinaudoti papildomomis kompetencijomis.

Peržiūrėti...


Kasmetinė tarptautinė konferencija apie finansų rinkas ir jų įtaką ekonomikos augimui

2018-04-04

Šių metų gegužės 3d. Vilniuje vyks kasmetinė tarptautinė konferencija apie finansų rinkas ir jų įtaką ekonomikos augimui „Expanding Market-Based Finance for Economic Growth“.

Peržiūrėti...


„LitCapital“ papildomai investuoja į UAB „Medicinos Paslaugų Grupę“

2017-11-29

LitCapital, Baltijos šalių plėtros kapitalo investuotojas, papildomai investuoja į UAB Medicinos Paslaugų Grupę („MPG“). Šiuo metu „MPG“ sėkmingai įgyvendina suplanuotą augimo strategiją. Papildomas kapitalas bus panaudotas tolimesnei medicininės diagnostikos paslaugų plėtrai bei skiepijimo ir sveikatos patikrinimo paslaugų augimo palaikymui.

Peržiūrėti...


„LitCapital“ sėkmingai pardavė „Brolis Semiconductors“ akcijas

2017-09-18

LitCapital plėtros kapitalo fondas sėkmingai pardavė „Brolis Semiconductors“ akcijas. Tai yra jau trečioji sėkmingai realizuota „LitCapital I“ fondo investicija. LitCapital realizuodama „Brolis Semiconductors“ investiciją pasiekė didesnę nei 20% vidinę grąžos normą (IRR). 2016 metais LitCapital realizavo Putokšnio ir Lignoterma investicijas, kurios taip pat atnešė aukštą grąžą „LitCapital I“ fondo investuotojams

Peržiūrėti...


Puslapiai: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 Pirmyn