Portfelio Įmonėsaltechna_new

Altechna_photo_small
Altechna įmonių grupė priklauso fiziniams asmenims ir plėtros kapitalo fondui LitCapital. UAB „Altechna“ –  tiekia optinius elementus, lazerių kristalus, lazerių komponentus, kuria aukščiausios kokybės reikalaujančius užsakomuosius sprendimus lyderiaujantiems femstosekundinių lazerių gamintojams, mokslinio bei pramoninio sektoriaus klientams pagal individualius reikalavimus pasauliniu mastu; ir UAB „Altechna Coatings“ – teikia paslaugas optinių technologijų srityje, kuria ir gamina optinius elementus lazeriams, lazerinėms sistemoms ir optiniams prietaisams. Plečiantis verslui - 2017m. buvo atidarytas Altechna biuras Kinijoje. Šis sprendimas sistemingai leidžia įmonei sėkmingai plėsti savo veiklą augančioje Azijos rinkoje ir užtikrinti efektyvų bendradarbiavimą su klientais. 
Eldes_logo_mazas
Eldes_photo_I_www_small
UAB Eldes kuria itin pažangius nuotolinio valdymo įrenginius ir sprendimus M2M (machine-to-machine) rinkai ir šiuo metu patenka tarp regiono lyderių. Eldes savo veiklą pradėjo 2005 metais. Bendrovės kuriami produktai ir sprendimai daugiausia taikomi apsaugos, automatikos ir "protingo namo" srityse. Eldes yra tarptautinė įmonė, kurios daugiau nei 50 žmonių kolektyvą sudaro specialistai iš tokių valstybių kaip Lietuva, Australija, Brazilija, Estija, Jungtinė Karalystė ir Turkija. Be to, beveik trečdalį darbuotojų sudaro R&D inžinerinis personalas. Įmonės būstinė yra Vilniuje (Lietuva) ir ji turi padalinius Kaune bei Jungtinėje Karalystėje.
MPG4_photo
Medicinos Paslaugų Grupę (MPG)  sudaro kelios sveikatos apsaugos paslaugų įmonės, kurių pagrindinė veikla apima skiepijimo, laboratorinių ir radiologinius tyrimų bei antrinio lygio gydytojų konsultacijų pasalugos. MPG įmonės veikia septyniuose didžiausiuose Lietuvos miestuose ir turi apie 180 darbuotojų. Tikimasi, kad grupės pajamos 2016 metais sieks 4 mln. EUR.nnl
NNL_photo_small
UAB NNL LT yra trečiųjų šalių logistikos (3PL - third party logistics) įmonė, teikianti atvėsintų ir šaldytų maisto produktų logistikos, sandėliavimo ir ekspedicijos paslaugas. Įmonei priklauso nuosavas šaldytų produktų sandėlis. UAB  NNL LT susideda iš dviejų įmonių: UAB Nordnet ir UAB Tehoreal. Įmonės išskirtinis bruožas yra tai, kad NNL LT yra vienintelė nepriklausoma atvėsintų ir šaldytų produktų logistikos kompanija Lietuvoje, neužsiimanti tokių produktų prekyba. NNL LT šiuo metu aptarnauja apie 170 klientų, kuriems per metus perveža iš viso apie 56,000 tonų krovinių. Įmonėje dirba apie 150 žmonių.logo_bbt
BBT_photo_small
UAB Baltic Bicycle Trade pagrindinė veikla iki 2013 metų apėmė didmeninę ir mažmeninę dviračių su Panther prekės ženklu prekybą. Nuo 2013 metų, pasirašius investicijų sutartį su LitCapital, Panther International ir finansiniais investuotojais iš Danijos, įmonės veikla apims ir elektrinių dviračių vystymą, gamybą bei prekybą. Taip pat planuojama sukurti stiprų nuosavą prekinį ženklą, kuris leis geriau konkuruoti ir sudarys prielaidas tapti vienu iš pagrindinių rinkos žaidėjų.